Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kobieta i 9-miesięczne dziecko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2017 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Nie życz nikomu co tobie nie miłe! Los bywa sprawiedliwy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
refleksyjnie ... napisał:
Redakcji pod rozwagę: mając na uwadze poważny deficyt intelektualny tak bardzo zauważalny wśród naszych rodaków, może pod artykułami traktującymi o tragediach doświadczających ludzi nie będziecie umożliwiali "zawieszania" komentarzy? Ci durnie nawet wracając ze swoich gier i zabaw na wolnym powietrzu nazywanych różańcami na miedzy czy tez granicy już rozmyślają, jak opluć sąsiada lub całkowicie przypadkowa osobę ...
 Mówisz z własnego doświadczenia. Ładnie wychowali się rodzice. Zwykłe mięso chodzące i psujące powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kierowcy Conbusów potrafią prezgadać przez telefon całą drogę do Warszawy
 Zrób zdjęcia i wyślij do korporacji.  Podziękuja ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówisz z własnego doświadczenia. Ładnie wychowali się rodzice. Zwykłe mięso chodzące i psujące powietrze. Ale to prawda - nauki czarnych szamanów nie mają nic wspólnego z naukami pewnego żyda sprzed 2 tysięcy lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, wystarczyło się zatrzymać. czemu tego nie zrobiła????!!!!!! Co za tragedia. Współczucia dla rodziny w tym ojca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda pendolino napisał:
mistrzyni,która miała zawsze pierszeństwo,na starym ruplu,kontra pendolino!,1:0 dla pendolino !! mistrzyni w prosektorium,już nikomu drogi nie zajedzie i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!pendolino nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!
 ciebie *** to do paki za te oszczerstwa nad śmiercią matki i dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
8 na 10 jadacych pań rozmawia przez komórkę albo bawi się telefonem,tak że warto sprawdzić czy tamta idiotka nie robiła tego podczas jazdy
 Nie potraficie sie psy zachować w tej trudnej chwili. Nawet nad zwłokami matki idziecka od 'idiotek' wyzywacie. Co z was za wyżymane z uczuć wyższych barachło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak czytam ponizsze komentarze to się słabo robi.. w szczególności ze niby przez telefon rozmawiała.. jeb*ij sie gosciu w ryj. Oby Ciebie takie nieszczęście w życiu spotkało !!!
 Dokładnie. A wy z dziennika wschodniego na przyszłość nie róbcie linka do forum w takim temacie, bo tylko oszczerstwa i przykre słowa leją się (jak zwykle) w tych komantarzach. Bez poszanowania. Nic.... Na pewno rodzinie przykro. Po co ich "dobijać"....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Do "Znajomy". Może i jestem debil, ale jak jadę samochodem z moją rodziną, to najważniejsze jest dla mnie to co dzieje się na drodze, a nie inne rzeczy które mogą doprowadzić do takich sytuacji.
 ...i co teraz zmieni ten twój bełkot? Zwrócisz życie kobiecie? To może pochyl się nad tragedią i przynajmniej nie szczekaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów,ogromna tragedia ogromna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspóczuje rodzinie .Wielka tragedia.Naprawdę jestem poruszona i smutna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupota ludzka i bezmyślność nie zna granic. Nie szkoda mi pustych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
refleksyjnie ... napisał:
Redakcji pod rozwagę: mając na uwadze poważny deficyt intelektualny tak bardzo zauważalny wśród naszych rodaków, może pod artykułami traktującymi o tragediach doświadczających ludzi nie będziecie umożliwiali "zawieszania" komentarzy? Ci durnie nawet wracając ze swoich gier i zabaw na wolnym powietrzu nazywanych różańcami na miedzy czy tez granicy już rozmyślają, jak opluć sąsiada lub całkowicie przypadkowa osobę ...
 Ciekawe skąd masz taką wiedzę o modlących się?. Widać z twoich wypocin, że wyrażasz się o katolikach w sposób "inteligientny". Wskazuje to na wysoką "inteligiencję" twojej osóbki. Oczywiście nie powinno być komentarzy obrażających ofiary wypadków i ich rodziny. Też widzę na drodze byznesłomenki, jak sprawnie manewrują autami jedną rączką na kierownicy, a drugą przy uchu z telefonem- nawet przy jeździe do tyłu. Jestem pełen podziwu dla ich umiejętności- ja tak nie potrafię. Płaczące dziecko, dzwoniący telefon nie może odwracać uwagi  kierującej/go. Już teraz nie zapłacze, ani nie zadzwoni- smutne to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo już się nie ruszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest być takim debilem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2-3 miesiące i dziura w budżecie załatana. Jak? Wyłapanie wszystkich, którzy nie zatrzymują się na znaku STOP. Koła mają się zatrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to było wtargnięcie pociągu na przejazd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było, nie będę się wypowiadał. Jest mi bardzo przykro czytając o tym wypadku. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny, zdrowia i psychicznej siły dla 9 latki, która przeżyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY BREDZISZ. dzwon był z szynobusem NEWAGU należącym do Przewozów Regionalnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu grozi te 8 lat wiezienia?Przecież nie przywrócą życia kierującej autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...